• Edupage - elektronický informační systém

• Vážení rodiče,

od minulého školního roku jsou poskytovány informace o průběhu a výsledcích vzdělávání vašich dětí předávány pomocí školního informačního systému, který je integrován do našich www stran (www.zsslavkov.cz).

Pokud se chcete připojit do školního systému, tak vpravo nahoře stisknete nabídku PŘIHLÁŠENÍ – zadáte své uživatelské jméno a heslo (obdrželi jste nebo teprve obdržíte e-mailem).

Po přihlášení vidíte mimo jiné tyto nabídky:

• Třídní kniha: Vidíte třídní knihu třídy vašeho dítěte, je zde probrané učivo.
            • Známky: Zde naleznete přehled známek dítěte ze všech předmětů, nahoře je tlačítko PODEPSAT ZNÁMKY. Kliknutím na ně, potvrdíte, že jste je viděli. Učitelé poznají, jestli podepsal žák nebo rodič.
            • Rozvrh
            • Suplování
            • Moje docházka: Slouží jako informace o docházce a zde se zadávají omluvenky - elektronický omluvný list.
            • Úlohy: Zde dostáváte informaci o zadaných domácích úkolech.
            • Zprávy: Obdržíte zprávy, které se týkají vašeho dítěte, nová známka, absence či zpráva od učitele. Uvnitř v nabídce NOVÝ můžete napsat novou zprávu vybrané osobě – například učiteli.
            • Nástěnka: Upozornění ze školy.
            • Další nabídky zatím nevyužijete (Odučené hodiny, Žádosti, ...).

Vpravo nahoře: Přepínání mezi dětmi (pokud máte ve škole více dětí) a Odhlášení z programu.

Pokud jste heslo neobdrželi do konce prvního zářijového týdne, kontaktujte školu mailem na adrese reditel@zsslavkov.cz

• Výuka angličtiny s rodilým mluvčím

• Ve školním roce 2018-2019 si pronajalo Jazykové studio Engbrno v naší škole učebnu. Výuka probíhá ve stejném termínu (pondělí odpoledne) po celý školní rok (cca 16 šedesátiminutových lekcí s britským lektorem v každém pololetí). Cena na pololetí 1584,- pro jednoho žáka.

Přihlášení žáci čekají vždy mimo budovu školy. Lektor si děti přebere u hlavních vchodových dveří v zahajovacím čase každé skupiny.

• Prázdninový školní golf v GC Austerlitz

• Jako tradičně o prázdninách pořádá naše škola ve spolupráci s GC Austerlitz prázdninový golf pro žáky ZŠ Komenského Slavkov, letos nově i ZŠ Tyršova.

Volné lekce budou za pěkného počasí v úterý - 9.00 - 10.30h

Začínáme ve středu 4. července, sraz bude na drivingu u výdeje míčů.

Tréninkové lekce budou probíhat na GC Austerlitz a v Akademii zámeckého parku.

Vše potřebné je zdarma - hrací plochy, hole i míče!!

Bližší informace u p.uč. Mgr. Petra Žižlavského (mail zizlator@gmail.com)

Prosím zájemce, aby mi zprávou nebo na mail nebo SMS napsali jméno dítěte + třídu a jeho výšku), které se zúčastní prázdninového golfu. Budu mít na Vás kontakt a případné zrušení lekce (špatné počasí, moje dovolená apod.) se dozvíte ode mě přímo.

Mgr. Petr Žižlavský

• Důležité upozornění !!!

• Tento text byl zaslán pomocí komunikace všem rodičům, dětem i pracovníkům školy. Protože se jedná o bezpečnost dětí, uvádím toto upozornění také zde.

Upozorňujeme všechny žáky, rodiče i pracovníky školy, že od úterý 19. 6. 2018 do konce června povede Tyršovou ulicí veškerá doprava osobních vozidel směrem do Brna (souvisí s opravami na obvyklé trase). Provoz v okolí školy bude tedy velmi hustý a nebezpečný.
            Ředitel školy dohodl s vedením Městského úřadu, vedením Městské policie a ředitelstvím ZŠ Komenského tato opatření:
            Od 19. 6. do konce školního roku bude vyučování upraveno následovně:
            1. až 4. ročník ukončí výuku v 11:40 hodin.
            5. až 9. ročník ukončí vyučování ve 12:20 hodin.
            Odpolední výuka bude zrušena.
            Každý den od 7:00 do 8:20 ráno budou na přechodech v okolí školy řídit dopravu a dbát na bezpečnost chodců pracovníci Městské policie. Stejnou službu budou vykonávat denně v čase od 11:30 do 12:45.
            Rodiče prosíme, aby poučili děti o bezpečné cestě do školy. Ti rodiče, kteří vozí autem své děti až před školu, mohou očekávat problémy se zastavením u školy a následným návratem do provozu.