Akce školy
Zeměpisně-přírodovědný výlet
- 26.06.2026 09:55

V úterý 23. června 2026 se žáci 7. A vydali na dvoudenní výlet do Olomouckého kraje. První zastávkou byla ZOO Olomouc. Zde nejprve pozdravili třídou adoptovaného kočkodana a poté se přes pavilon primátů vydali dále do areálu zoo. Prohlídku zpestřil environmentální výukový program Poznáváme ZOO, během něhož si žáci mohli osahat srst, kůži, ostny, peří či lebky velkých zvířat ze savan. Součástí programu bylo také setkání s kontaktním zvířetem doplněné odborným výkladem.
Odpoledne a následující dopoledne strávili v rekreačním areálu Hrubá Voda. Zde na ně čekala řada úkolů z oblasti zeměpisu i přírodopisu. Tento terénní výukový program byl doplněn sportovními aktivitami a činnostmi zaměřenými na podporu spolupráce v kolektivu.
EJ
- Zpět na seznam článků
Nejnovější články
