Akce školy
Rozloučení s absolventy naší školy
- 26.06.2026 10:58



Ve čtvrtek 25. června nastal konečně vytoužený den všech žáků devátých ročníků. Konala se malá slavnost v krásném prostředí nové venkovní učebny v areálu naší školy. V půl desáté začal malý kulturní program, který si žáci připravili. Absolventy školy přišel také pozdravit pan starosta Bc. Michal Boudný, který jim popřál mnoho úspěchů při dalším vzdělávání. Poté pan ředitel pronesl k žákům naposled malý proslov. Po předání závěrečných vysvědčení se deváťáci naposledy prošli po škole, kde se s nimi rozloučili mladší spolužáci a všichni pracovníci školy. Když se za nimi zavřely dveře hlavního vchodu, možná až nyní si uvědomili, že devět let na základní škole opravdu končí a nastává nová etapa jejich života.
- Zpět na seznam článků
Nejnovější články



