Úterý 18. 6. 2019

Vánoce s Tyršovkou

Vánoční akademie.

Vánoce už jsou zase tady. Milované i proklínané svátky klidu i shonu a velkých očekávání. Adventní doba však naštěstí není pouze časem horečných nákupů, ale především obdobím, kdy se také snažíme alespoň na chvíli se zastavit a strávit čas se svými blízkými.

K pohodě a klidu těchto dní přispěli ve čtvrtek odpoledne také žáci naší školy se svými učiteli, kteří připravili pro rodiče a přátele školy letošní vánoční akademii. Zájem diváků byl velký, a tak bohužel ani nestačily prostory hlavního sálu KC Bonaparte.

Děti prvního stupně zazpívaly, zatančily a přednesly básničky a říkanky s vánoční tématikou. Střídala se tradiční i "moderní" vystoupení.
Na závěr programu přednesla báseň Markéta Moudrá a vánoční píseň zazpívali žáci osmého ročníku.