Středa 23. 10. 2019

Slavnostní ukončení školního roku

Rozloučení s absolventy naší školy.

Ve čtvrtek 27. června nastal konečně vytoužený den všech žáků devátých ročníků. Stejně jako každým rokem se konala malá slavnost v krásném prostředí Historického sálu na slavkovském zámku. V pravé poledne se zde sešli nejen nastrojení a najednou nezvykle vážní deváťáci a jejich učitelé, ale také rodiče a další příbuzní. Nechyběli ani hosté z radnice - pan starosta Bc. Michal Boudný a členové školské rady paní Romana Krchňavá a Mgr. Bohuslav Fiala.
Třídní učitelé a ředitel školy k žákům naposled pronesli pedagogický proslov, pan starosta popřál vše nejlepší do budoucna. A někteří z deváťáků si možná až nyní uvědomili, že devět let na základní škole opravdu končí a nastává nová etapa jejich života.
A my jim do ní přejeme hodně štěstí, úspěchů a hlavně, aby se jim líbilo na školách, které si pro další vzdělávání vybrali.