Úterý 16. 10. 2018

Finálový turnaj ve vybíjené

Pokračování turnaje ve vybíjené.

V úterý 12. června 2018 se konal v Křenovicích VIII. ročník tradičního turnaje ve vybíjené „O putovní cenu DSO Ždánický les a Politaví". Do finále postoupila z okrskových kol družstva, která se umístila na prvních třech místech. Šest týmů bylo rozděleno do dvou skupin. Naše družstvo, složené ze žáků 3. a 4. třídy, se ve své skupině utkalo s družstvy ZŠ Bošovice a ZŠ Bučovice 711 a v dalším souboji  s družstvem ZŠ Bučovice 710. Navzdory velké konkurenci bojovali naši žáci statečně a umístili se na pátém místě.
Naše poděkování za reprezentaci  školy patří Filipu Vránovi, Richardu Gachovi, Dianě Macháčkové, Vanese Červinkové, Arnoštu Urbanovi, Lukáši Kotolanovi, Terezii Šebečkové, Alexandře Durákové, Tomáši Vévodovi, Matěji Tůmovi a Daniele Pislcajtové.