Pondělí 21. 10. 2019

25. školní ples ZŠ Tyršova

Jubilejní ples je za námi.

V sobotu 20. 1. 2018 se konal již 25. ples ZŠ Tyršova. Slavnostně ho tradiční polonézou zahájili žáci 8. a 9. ročníku. Poté se již plesová zábava rozjela naplno. K tanci i poslechu hrála vyškovská skupina Panorama a taneční parket se brzy zaplnil do posledního místečka. Návštěvníky plesu kromě dobré hudby potěšila jistě i bohatá tombola, v níž kromě mnoha drobnějších nechyběla ani řada velmi hodnotných cen. Šťastní výherci si tak mohli domů odnést např. televizi, iPod, robotický vysavač, poukaz na zájezd nebo třeba sadu kvalitního vína. Avšak ani ti, kteří tentokrát neměli šťastnou ruku a nic nevyhráli, jistě nelitovali, že na ples přišli.
Poděkování patří všem sponzorům a dárcům, kteří přispěli do tomboly, rodičům a členům Spolku rodičů a přátel ZŠ Tyršova za pomoc při přípravě plesu, MgA. Veronice Beránkové, která letos s našimi žáky polonézu nacvičila, i paní učitelce Tihelkové jejím žákyním tanečního oboru ZUŠ za zpeštření programu..