• Schůzky s rodiči

• V pondělí 13. 11. 2017 zveme všechny zákonné zástupce žáků na schůzku s rodiči. Začátek je v 15:30 hodin. Třídy IV.A, IV.B, VI.B, IX.A a IX.B mají v tuto dobu společný začátek. Rodiče žáků devátých ročníků obdrží informace k přihláškám na střední školy. Třídní učitelka VIII.A bude k dispozici rodičům až od 16:00 (kariérní vzdělávání v 9. ročníku).

• Klub pro děti ze třetích a čtvrtých tříd na DDM.

• Odpolední klub pro školní děti 3. - 4. tříd. Deskovky, hry, výtvarné tvoření a mnoho jiného. Prostě skvělá zábava pro každého, kdo nechce být doma sám.

Termín: Po – 13:00-15:00  200,- kč/pol.

Út – 13:00-15:00  200,- Kč/pol.

St – 13:00-15:00  200,- Kč/pol.

Čt-  13:00-15:00  200,- Kč/pol.

Pá-  13:00-15:00  200,- Kč/pol.

V případě naplnění zahájíme činnost klubu 18. 9. 2017.

Více informací na webu DDM Slavkov u Brna.

Kapacita 25 dětí.

• EduPage (nový informační systém) v provozu - DŮLEŽITÉ !!!

• Vážení rodiče,

od tohoto školního roku vám budou všechny informace o průběhu a výsledcích vzdělávání vašich dětí předávány pomocí školního informačního systému, který je integrován do našich www stran (www.zsslavkov.cz).

Pokud se chcete připojit do školního systému, tak vpravo nahoře stisknete nabídku PŘIHLÁŠENÍ – zadáte své uživatelské jméno a heslo (obdrželi jste e-mailem).

Po přihlášení vidíte mimo jiné tyto nabídky:

• Třídní kniha: Vidíte třídní knihu třídy vašeho dítěte, je zde probrané učivo.
            • Známky: Zde naleznete přehled známek dítěte ze všech předmětů, nahoře je tlačítko PODEPSAT ZNÁMKY (kliknutím na ně, potvrdíte, že jste je viděli).
            • Rozvrh
            • Suplování
            • Docházka dítěte: Zatím slouží jako informace o docházce. Omlouvání pište prosím do „papírového“ Omluvného listu, kde je možné připojit Váš podpis.
            • Písemky/DÚ: Zde dostáváte informaci o zadaných domácích úkolech.
            • Zprávy: Obdržíte zprávy, které se týkají vašeho dítěte, nová známka, absence či zpráva od učitele. Uvnitř v nabídce NOVÝ můžete napsat novou zprávu vybrané osobě – například učiteli.
            • Další nabídky zatím nevyužijete.

Vpravo nahoře: Přepínání mezi dětmi (pokud máte ve škole více dětí) a Odhlášení z programu.

Pokud jste heslo neobdrželi, kontaktujte školu mailem na adrese reditel@zsslavkov.cz. Jedná se o první zajištění přístupu rodičů do systému. Nebojte se psát v případě nějaké chyby nebo nejasnosti.

• Začátek nového školního roku - důležité informace

• V pondělí 4.9.2017 už začíná nový školní rok dětem i jejich rodičům.

Jaký bude provoz v prvních dnech:

• pondělí 4.9.2017 - slavnostní zahájení v 8:00 (vstup hlavním vchodem bez přezouvání), domů už v 9:00
            • úterý 5.9.2017 - první dvě hodiny třídnické záležitosti (první třída odchází domů v 10:00, druhá až pátá třída končí v 11:40 a  ostatní 12:35)
            • od středy již učení podle rozvrhu hodin

V průběhu prvního školního týdne bychom chtěli zprovoznit přístup rodičů do elektronického systému školy (žákovská knížka a podobně). Rodičům, kteří škole poskytli mailovou adresu budou zaslány hesla prosřednictvím elektronické pošty. Pokud si někdo nebude jist tím, jak má postupovat, je vedení školy připraveno poradit.