Čtvrtek 29. 10. 2020

Školní rok 2020-2021

Schůzky s rodiči

Schůzky s rodiči se konají vždy čtyřikrát do roka a to zhruba jeden týden před pedagogickou radou.
Jejich začátek je v 15.30 h a konec v 17.30 h. Rodiče žádáme, aby se do školy dostavili až na určený čas.

V případě, že je to nutné, může třídní učitel(ka) nebo rodič iniciovat svolání mimořádné schůzky. Formu schůzky (individuální konzultace nebo společná schůzka) stanoví třídní učitel.

Přesné datum pravidelných třídní schůzek bude vždy včas oznámeno na hlavní stránce (listopad, leden, duben, červen) a prostřednictvím zprávy v edupage rodičům.

Pokud ovšem chce zákonný zástupce jednat s učitelem nebo vedením naší školy v jiném termínu, jsme samozřejmě k dispozici.
Je vhodné telefonicky se domluvit na termínu mimořádné schůzky, aby dotyčný pedagog byl k dispozici.
Další možností je kontaktovat učitele nebo ředitele prostřednictvím systému EduPage (po přihlášení - zprávy).

K dispozici pro jednání s rodiči je i školní poradenské pracoviště (viz navigace).