Navigace

Neděle 24. 1. 2021

Neděle 24. 1. 2021

Turnaj v minikopané na ZŠ Tyršova

Okrskové kolo v minifotbalu pro IV. Kategorii.

Ve středu 25. září se na naší škole pořádalo okrskové kolo v minifotbalu. Turnaj byl určen pro nejstarší kategorii, tedy žáky osmých a devátých tříd. Celkově se jej účastnilo 5 základních škol. Hrálo se systémem každý s každým. 
Náš tým ve složení Dominik Palásek, Ondřej Opletal, Robert Novák, Jaroslav Šauer, David Machek, Lukáš Pazderka, Milan Vojtek a Filip Charvát se hned na úvod utkal s městským rivalem ZŠ Komenského a rozešel se smírně 1:1, když branku vstřelil Robert Novák. Druhý zápas nám nevyšel úplně podle představ. Přišla totiž jediná porážka na turnaji 0:4 s ZŠ Otnice. Nicméně v dalším utkání jsme si spravili chuť výhrou nad Křenovicemi 2:0. Skóre otevřel Ondřej Opletal a druhou branku přidal Robert Novák. V posledním zápase by zajásal fanklub defenzivní kopané, protože jsme se turnajem rozloučili bezbrankovou plichtou se Šaraticemi. 
Naši hoši obsadili dobré 3. místo. Vítězem se staly Otnice před druhými Šaraticemi. Neoblíbenou bramborovou medaili získal soused z Komenského a na pátém místě se umístily Křenovice.
Závěrem bych chtěl poděkovat chlapcům za skvělé výkony a vzornou reprezentaci školy. Budeme se těšit na další sportovní akce v naší škole!
Sportu zdar a fotbalu zvlášť!
Jiří Legner 
 

Stránky upravil Mgr. Jiří Půček pomocí šablony EduPage.