Čtvrtek 9. 4. 2020

Vánoce s Tyršovkou

Vánoční akademie.

Vánoce už jsou zase tady. Začínají svátky klidu i shonu a velkých očekávání. Adventní doba však naštěstí není pouze časem horečných nákupů, ale především obdobím, kdy se také snažíme alespoň na chvíli se zastavit a strávit čas se svými blízkými.

K pohodě a klidu těchto dní přispěli ve čtvrtek odpoledne také žáci naší školy se svými učiteli, kteří připravili pro rodiče a přátele školy letošní vánoční akademii. Zájem diváků byl velký, a tak téměř nestačily prostory hlavního sálu KC Bonaparte.

Děti prvního stupně zazpívaly vánoční písně a písně z pohádek. Střídala se tradiční i moderní taneční vystoupení. Příjemně překvapily dívky osmého ročníku zpívající a hrající na ukulele písničky s vánoční tematikou. Na závěr programu "zatančili" učitelé a za všechny pracovníky školy popřál všem přítomným klidné svátky a úspěšný nový rok ředitel školy.