Středa 12. 8. 2020

27. školní ples ZŠ Tyršova

Tradiční ples se tradičně vydařil.

V sobotu 25. 1. 2020 se konal již 27. ples ZŠ Tyršova. Slavnostně ho tradiční polonézou zahájili žáci 8. a 9. ročníku. Poté se již plesová zábava rozjela naplno. K tanci i poslechu hrála vyškovská skupina Panorama a taneční parket se brzy zaplnil do posledního místečka. Návštěvníky plesu kromě dobré hudby potěšila jistě i bohatá tombola. Šťastní výherci si tak mohli domů odnést např. televizi, mobilní telefon, robotický vysavač, poukaz na zájezd nebo třeba sadu kvalitního vína. Avšak ani ti, kteří tentokrát neměli šťastnou ruku a nic nevyhráli, jistě nelitovali, že na ples přišli.
Poděkování patří všem sponzorům a dárcům, kteří přispěli do tomboly, rodičům a členům Spolku rodičů a přátel ZŠ Tyršova za pomoc při přípravě plesu, Mgr. Haně Charvátové, která s našimi žáky polonézu nacvičila, i taneční skupině N-YOY za jejich vystoupení.