Čtvrtek 16. 8. 2018

Okrskové kolo ve florbale

Starší žáci a starší žákyně bojovali o postup.

Dne 15. 11. 2017 se naši chlapci z 8. a 9. tříd zúčastnili okrskového kola ve florbale.

V prvním zápase jsme narazili na silné mužstvo Gymnázia Bučovice. Bohužel nesouhra našich hráčů a skvělé zákroky hostujícího brankáře se jednoznačně podepsaly na výsledku 0:4. V druhém zápase proti Brankovicím jsme nastoupili s větším důrazem i citem pro hru, bohužel opět nás trápila střelecká koncovka. Ovšem výsledek 2:2 stačil na postup do baráže a o účast v okresním kole jsme si to rozdali s družstvem ZŠ Komenského.

Zde se jednalo o opravdové derby. Hraniční souboje střídaly zákroky gólmanů. Nakonec se přeci jen projevila větší zkušenost na soupeřově straně a gólem takřka v poslední sekundě zápasu se nám naděje na postup rozplynula.

Našim chlapcům bych chtěl poděkovat za vzornou reprezentaci a dobrý výkon, který podali.

Sportu zdar a florbalu zvlášť.