Pátek 19. 7. 2019

Vánoce s Tyršovkou

Vánoční akademie.

Vánoce už jsou zase tady. Milované i proklínané svátky klidu i shonu a velkých očekávání. Adventní doba však naštěstí není pouze časem horečných nákupů, ale především obdobím, kdy se také snažíme alespoň na chvíli se zastavit a strávit čas se svými blízkými.

K pohodě a klidu těchto dní přispěli také žáci naší školy se svými učiteli, kteří připravili pro rodiče a přátele školy letošní vánoční akademii. Tentokrát se nesla spíše ve veselejším duchu.

Děti prvních tří ročníků zazpívaly, zatančily a zahrály příběh o Ježíškovi. Následovalo několik vytoupení, ve kterých starší žáci ukázali pěvecký, taneční a hudební talent.
Na závěr programu překvapila diváky svým vystoupením také část učitelského sboru.