Neděle 16. 12. 2018

Přespolní běh – okresní kolo

Atletický závod ve Vyškově.

Ve středu 26. 9. se žáci ZŠ Tyršova zúčastnili okresního kola v přespolním běhu ve Vyškově. I když se delší běhy většinou u žáků netěší velké oblibě, celkem 23 dívek a chlapců z naší školy svým zodpovědným přístupem a velmi dobrými výkony dokázalo pravý opak.

Nejlepšího výsledku – 2. místa – dosáhlo družstvo mladších dívek ve složení: Caroll Ella Vanesa (6. A), Karkošková Jolana (6. A), Holoubková Petra (6. B), Kachlířová Julie (7. A), Kovářová Nela (7. A), Rábiková Kristýna (7. A).

Družstvo mladších chlapců skončilo na 8. místě, družstva starších dívek a starších chlapců obsadila shodně celkové 4. místo.

Z jednotlivců byla nejúspěšnější Sarah Vinklerová z 8. A, která ve své kategorii doběhla druhá.

Všem zúčastněným děkujeme za důstojnou reprezentaci školy a těšíme se na ještě lepší výkony v příštích letech.