Pondělí 17. 12. 2018

McDonald´s Cup

Turnaje malých fotbalistů.

Jedenadvacátý ročník fotbalových turnajů pro nejmladší žáky s názvem McDonald´s Cup probíhá opět za účasti žáků naší školy. Ve čtvrtek 26. 4. vyjeli na okrskové kolo naši nejmenší sbírat zkušenosti a obsadili v Křenovicích čtvrté místo. Tomu v pondělí 23. 4. předcházel turnaj fotbalistů z pátého ročníku. Tam kluci dosáhli na pátou příčku.  Zápasy byly velmi vyrovnané, ale na nejlepší týmy  naši reprezentanti nestačili. Mladší v souboji o třetí příčku prohráli až na penalty. Přesto si za snahu a bojovnost zaslouží pochvalu.

Mladší reprzentanti: Novotný Kryštof, Poláček Matěj, Vrána Filip, Kuchta Jan, Urban Arnošt, Rumler Denis, Nčas Filip, Menšík Jiří, Schneider František. Na poslední chvíli bohužel onemocněl Matěj Tůma.

Starší reprezentanti: Fiala Jan, Kudla Vít, Vrána Denis, Andrla Jan, Cenek Diminik, Šaněk Patrik, Jeřábek Filip, Stanislav Filip, Přerovský Šimon a Dvořák Adam.